Drobečková navigace

Novinky > Kariéra

Hledáme spolupracovníka na pracovní pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ

Typ pracovního poměru:

Hlavní pracovní poměr

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Místo výkonu práce:

Letohrad

Náplň práce:

  • prodej elektrického ručního nářadí, zahradní techniky a příslušenství

  • péče o stávající zákazníky

  • vyhledávání nových zákazníků

Požadujeme:

  • vzdělání min. střední odborné se zaměřením na obchod nebo praxi v oboru

  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

  • dobrá znalost práce na PC (MS Office, internet, e-mail)

  • dobré komunikační a prezentační schopnosti

  • samostatnost, spolehlivost a ochota učit se nové věci

  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • zázemí zavedené společnosti

  • mzdové ohodnocení odpovídající praxi a výkonu

  • flexibilní pracovní dobu

  • zaškolení

  • služební automobil a mobilní telefon

  • pracovní oblečení

  • příspěvek na stravování

Máte-li zájem o tuto pracovní pozici, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na níže uvedený e-mail.

Zasláním svého životopisu zároveň souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje byly zpracovány a použity pro potřeby výběrového řízení v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

Kontaktní e-mail:

maleckova.m@elektrosluzby.cz

17. 7. Martina

Zítra: Drahomíra
Stránky na Facebooku

Stránky na Google+

Registrace prodloužené záruky

Návštěvnost stránek

154159