Drobečková navigace

Novinky > Kotevní technika Fischer

 
Logo

Kotevní technika FISCHER


V současné době je na trhu nabízeno více jak
14 000 položek kotevní techniky Fischer.

 

Virtuální dům

Pomocí virtuálního domu získáte představu o tom, čím např. připevnit venkovní markýzu, poličku na knihy, zavěšené skřiňky, digestoř, pergolu apod.

Virtuální dům

 

Výpočtové tabulky

Logo
Výpočet spotřeby
chemické malty.xls

Logo
Stanovení počtu
hmoždinek.xlsm

Logo
Výběr délky
hmoždinky.xlsm

Software pro navrhování kotevní techniky

 

Katalogy a ceník ke stažení
Katalog Fisher 2015

Úvod

str. 1 - 32

Greenline str. 33 - 49
Chemické kotvy str. 50 - 138
Ocelové kotvy str. 139 - 207
Rámové hmoždinky str. 208 - 255
Všeobecné hmoždinky str. 256 - 285
Hmoždinky pro deskové materiály str. 286 - 299
Sanitární upevnění str. 300 - 307
Kotvení lešení str. 308 - 315
Pěny, silikony, lepidla str. 316 - 336
Vruty str. 337 - 378
Vrtáky, sekáče a bity str. 379 - 396
Kotouče str. 397 - 399
Základní znalosti str. 400 - 417

 

O společnosti Fischer

Milwaukee Electric Tool Corporation je celosvětově předním výrobcem a prodejcem Heavy-Duty elektrického ručního nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele.

Od svého založení v roce 1924 se společnost Milwaukee zaměřila na jediný cíl: vyrábět to nejlepší Heavy-Duty elektrické nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Dnes značka Milwaukee znamená profesionální nářadí s nejvyšší kvalitou, odolností a životností, které je možné koupit.

Milwaukee zaměstnává cca 1.000 lidí. Výrobky Milwaukee i nadále určují průmyslové standardy kvality a technických řešení pro profesionální uživatele elektrického ručního nářadí ve všech odvětvích činnosti. Nabídka Milwaukee je více než 500 typů elektrického ručního nářadí a více než 3.500 položek příslušenství. Celá historie Milwaukee je spojena s vysokou kvalitou výrobků. Kvalita je daná konstrukcí,je daná použitými technologiemi a sofistikovanou technikou výroby.   

Lidé v Milwaukee jsou stejnou součástí úspěchu jako nářadí samotné. Veškeré nářadí Milwaukee a také příslušenství je vyráběno ve výrobních buňkách týmy pracovníků. Tato výrobní metoda pomáhá Milwaukee soustředit se na potřeby zákazníka, umožňuje rychle reagovat na potřeby trhu, zlepšuje produktivitu práce a zvyšuje kvalitu výroků.

ČLEN V SILNÉ SKUPINY

Milwaukee je členem skupiny Techtronic Industries Co. Ltd. (TTI), ttigroup.com.

Společnost TTI byla založena v roce 1985 a dnes je předním výrobcem, dodavatelem a prodejcem techniky pro domácnost a produktů pro péči o podlahy. Zaměstnává více než 20.000 lidí po celém světě.

Kromě Milwaukee, portfolio TTI zahrnuje úplnou řadu výrobků AEG® el.nářadí, DreBo® vrtáků, Ryobi® el.nářadí a zahradní techniku, Homelite®, pro aplikace péče o podlahy výrobky Dirt Devil®, Regina® a Vax®.  Zastoupení po celém světě dovoluje TTI nejlepší dodací možnosti pro výrobu nářadí Heavy Duty. Vlastní designérská střediska na třech kontinentech jí dovolují nonstop rozvoj a také přenos znalosti z různých řemesel a aplikací.

- See more at: http://cz.milwaukeetool.eu/header/about-us/milwaukee-story/the-company/#sthash.Tb3ahhj8.dpuf

Od švábské dílny až po mezinárodně aktivní firmu střední velikosti - tak lze ve zkratce charakterizovat vývoj firemní skupiny fischer od jejího založení v roce 1948. Rodinný podnik si byl vždy vědom svých kořenů. Sídlo firmy leží beze změny ve Waldachtal-Tumlingen v severním Schwarzwaldu asi 60 km jihozápadě od města Stuttgart.

Charakteristikou společnosti je její inovační síla, která vždy vedla nejen k novým výrobkům, ale i k otevírání nových obchodních oblastí. Dnes jsou divizemi společnosti fischer kotvicí systémy fischer, systémy fischer pro automobilový průmysl, technologie fischer, poradenství fischer a výroba hraček (stavebnic).

Firemní skupina zahrnuje 43 regionálních dceřiných společností. Výrobní závody jsou v Argentině, Brazílii, Číně, Německu, Itálii, České republice a Spojených státech amerických.

17. 11. Mahulena, Den studentů

Zítra: Romana
Stránky na Facebooku

Stránky na Google+

Registrace prodloužené záruky

Registrace prodloužené záruky

Registrace prodloužené záruky

Registrace prodloužené záruky

Registrace prodloužené záruky

Návštěvnost stránek

169946